W naszym sklepie znajdą Państwo książki dla dzieci, książki dla młodzieży, kolorowanki dla dzieci, książki kulinarne oraz poradniki z serii Siostra Maria. Wydawnictwo MARTEL

Koszyk Schowek

Koszyk jest pusty

Schowek jest pusty

Kategorie

Kontakt

Dane kontaktowe

 

Wydawnictwo MARTEL Sp. z o.o.

 

Siedziba Firmy


ul. Godebskiego 21, 62-800 Kalisz

NIP 618-20-75-112

REGON 300749881

KRS 0000537552

 

Godziny pracy:

poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00

 

Biuro Handlowe


ul. Wrocławska 46, 62-800 Kalisz

tel. 62 753 66 83, 62 753 20 29 wew. 21, 22

 

Sklep Internetowy / Sprzedaż detaliczna


tel. 62 753 66 83, 62 753 20 29 wew. 22, 26

sklep@wydawnictwomartel.pl

 

Dział Sprzedaży Hurtowej


Paulina Krysiak – Dyrektor ds. handlowych

tel. 601 091 868

paulina.krysiak@wydawnictwomartel.pl

 

Kamila Saganowska – Specjalista ds. sprzedaży

tel. 62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 22

kamila.saganowska@wydawnictwomartel.pl

 

Dział Administracji


Jolanta Midek – Główna Księgowa

tel. 62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 28 

jolanta.midek@wydawnictwomartel.pl

 

Agnieszka Kaczor – Specjalista ds. rozliczeń

tel. 62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 25

agnieszka.kaczor@wydawnictwomartel.pl

 

Beata Dominiak – Specjalista ds. raportowania

i administracji

tel. 797 994 317, 62 753 66 83 wew. 23

beata.dominiak@wydawnictwomartel.pl

 

Redakcja wydawnictwa


Anita Kliber-NastawskaKierownik ds. wydawniczych

tel. 601 514 822, 62 753 66 83 wew. 24

anita.kliber-nastawska@wydawnictwomartel.pl

 

Dla ilustratorów i autorów


redakcja@wydawnictwomartel.pl

 

Dział Marketingu


Dagmara Pietraszek - Kierownik ds. marketingu

tel. 62 753 66 83 wew. 26

dagmara.pietraszek@wydawnictwomartel.pl 

 

Magazyn


Bartłomiej Różański – Kierownik Magazynu

tel. 62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 27

magazyn@wydawnictwomartel.pl

 

Dział Reklamacji i Zwrotów


Bartłomiej Różański – Kierownik Magazynu

Łukasz Kurzajewski

tel. 62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 27

reklamacje@wydawnictwomartel.pl

Wydawnictwo MARTEL Sp. z o.o. zaprasza do zakupów książek i kolorowanek dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

  • * pole obowiązkowe

Aktualności

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wydawnictwo Martel

Zamknij
Google+ Twitter