9788363546915 Siostra Maria - Pierogi i dania mączne
9788363546915 Siostra Maria - Pierogi i dania mączne
9788363546915 Siostra Maria - Pierogi i dania mączne rewers
9788363546915
Pierogi i dania mączne Siostry Marii to znakomita książka, w której znajdziemy wiele sprawdzonych przepisów na pierogi, kluski, makarony, placki i naleśniki. Większość z nich może stanowić samodzielny wartościowy posiłek, idealny na powszedni lub niedzielny obiad czy spotkanie w gronie rodziny. Znajdziemy tu receptury zarówno na tradycyjne potrawy, obecne już na stołach naszych babć, jak klasyczne pierogi z mięsem, łazanki, kluski ziemniaczane czy uszka z grzybami, jak i te, które trafiły do nas z innych regionów, jak choćby pierogi z krewetkami, spaghetti carbonara, naleśniki po meksykańsku, gnocchi czy kremowe tortellini. Dzięki dokładnym wskazówkom nawet początkujący kucharz poradzi sobie z przyrządzeniem każdej potrawy.
---------------------
Książki kulinarne Siostry Marii to elegancko wydana seria bogato ilustrowanych tematycznych poradników. Każda część poświęcona jest innego rodzaju potrawom – mięsnym, jarskim, rybnym czy warzywnym, osobne tomy zawierają przepisy na dania z makaronem, ziemniakami czy potrawy z grilla.
Tak bogaty i różnorodny zestaw przepisów łączy to, że nie wymagają one specjalnych umiejętności kulinarnych, a większość dań można bez trudu przygotować w domowych warunkach z ogólnie dostępnych produktów. Dzięki dokładnym wskazówkom siostry Marii i dołączonym do nich pięknym zdjęciom bez trudu uda się przyrządzić każdą potrawę.
Kolejne części serii nie tylko tworzą kompendium wiedzy kulinarnej, ale układają się na kuchennej półce w ekskluzywną kolekcję – to gratka dla miłośników dobrej kuchni i dobrej książki!
e-katalog
Bezpieczne płatności
Zamów przez telefon
Darmowa wysyłka od

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?