9788363546243 Siostra Maria - Przepisy Na Pyszne Mięsa
9788363546243 Siostra Maria - Przepisy Na Pyszne Mięsa
9788363546243 Siostra Maria - Przepisy Na Pyszne Mięsa
9788363546243 Siostra Maria - Przepisy Na Pyszne Mięsa
9788363546243 Siostra Maria - Przepisy Na Pyszne Mięsa
Przepisy na pyszne mięsa, kolejna znakomita książka z serii, to zbiór przepisów na najpopularniejsze dania z drobiu, wołowiny, wieprzowiny i dziczyzny, idealne na powszedni lub odświętny obiad, kameralne spotkanie w gronie bliskich czy uroczyste przyjęcie. To wspaniały prezent dla miłośników dobrej kuchni, prawdziwa skarbnica wiedzy kulinarnej przekazywanej z pokolenia na pokolenie, a zarazem źródło nowych inspiracji – autorka proponuje dania nie tylko tradycyjnej polskiej kuchni, lecz i te, które trafiły do nas z innych regionów.
Mięso stanowi ważny składnik diety, trudno wyobrazić sobie nasz jadłospis bez kotletów schabowych, sznycli, klopsików, pieczonych kurcząt, aromatycznych rolad, pasztetów czy pieczeni. Obok najpopularniejszych rodzimych znajdziemy też receptury na wołowinę po burgundzku, cielęcinę po florencku, węgierskie leczo czy sznycel po wiedeńsku – autorka zaproponowała blisko 170 dań, których bazą jest mięso, dodatkowo znajdziemy receptury na rozmaite sosy czy domową musztardę. Każdy amator mięsnej diety znajdzie w poradniku z pewnością coś dla siebie.
---------------------
Książki kulinarne Siostry Marii to elegancko wydana seria bogato ilustrowanych tematycznych poradników. Każda część poświęcona jest innego rodzaju potrawom – mięsnym, jarskim, rybnym czy warzywnym, osobne tomy zawierają przepisy na dania z makaronem, ziemniakami czy potrawy z grilla.
Tak bogaty i różnorodny zestaw przepisów łączy to, że nie wymagają one specjalnych umiejętności kulinarnych, a większość dań można bez trudu przygotować w domowych warunkach z ogólnie dostępnych produktów. Dzięki dokładnym wskazówkom siostry Marii i dołączonym do nich pięknym zdjęciom bez trudu uda się przyrządzić każdą potrawę.
Kolejne części serii nie tylko tworzą kompendium wiedzy kulinarnej, ale układają się na kuchennej półce w ekskluzywną kolekcję – to gratka dla miłośników dobrej kuchni i dobrej książki!

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także:

e-katalog
Bezpieczne płatności
Zamów przez telefon
Darmowa wysyłka od

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?