9788363546267 Siostra Maria - Przetwory i Nalewki
9788363546267 Siostra Maria - Przetwory i Nalewki
9788363546267 Siostra Maria - Przetwory i Nalewki
9788363546267 Siostra Maria - Przetwory i Nalewki
9788363546267 Siostra Maria - Przetwory i Nalewki

Znakomita książka, w której znajdziemy wiele sprawdzonych pomysłów na przetwory z warzyw i owoców oraz na wyśmienite nalewki, z których większość ma działanie zdrowotne.
Pierwsza część poradnika to zbiór ponad 60 przepisów na przetwory z warzyw – rozmaite sałatki, marynaty czy kiszonki i drugie tyle na przetwory z owoców – dżemy, konfitury, marmolady, soki i wiele, wiele innych dań owocowych. Druga część książki poświęcona jest domowej roboty nalewkom i likierom, zawarto w niej ponad 30 receptur – od znanej i popularnej cytrynówki czy pigwówki, po inspirujące przepisy na nalewkę na grejpfrutach, kokosową czy figową.
Pomieszczone w książce przepisy, jak pisze sama autorka, były „gromadzone latami, z czasem ulepszane i modyfikowane”, to prawdziwa kopalnia wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie!
---------------------
Książki kulinarne Siostry Marii to elegancko wydana seria bogato ilustrowanych tematycznych poradników. Każda część poświęcona jest innego rodzaju potrawom – mięsnym, jarskim, rybnym czy warzywnym, osobne tomy zawierają przepisy na dania z makaronem, ziemniakami czy potrawy z grilla.
Tak bogaty i różnorodny zestaw przepisów łączy to, że nie wymagają one specjalnych umiejętności kulinarnych, a większość dań można bez trudu przygotować w domowych warunkach z ogólnie dostępnych produktów. Dzięki dokładnym wskazówkom siostry Marii i dołączonym do nich pięknym zdjęciom bez trudu uda się przyrządzić każdą potrawę.
Kolejne części serii nie tylko tworzą kompendium wiedzy kulinarnej, ale układają się na kuchennej półce w ekskluzywną kolekcję – to gratka dla miłośników dobrej kuchni i dobrej książki!

e-katalog
Bezpieczne płatności
Zamów przez telefon
Darmowa wysyłka od

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?