Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Kontakt

Dane teleadresowe

 

Wydawnictwo MARTEL Sp. z o.o.

 

Siedziba Firmy

 

ul. Piwonicka 8, 62-800 Kalisz

NIP 618-20-75-112

REGON 300749881

KRS 0000537552

 

Biuro Handlowe

ul. Piwonicka 8, 62-800 Kalisz

tel. 62 753 66 83, 62 753 20 29 wew. 21, 22, 29

Godziny pracy:

poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00

 

Sklep Internetowy / Sprzedaż detaliczna

 

tel. 62 753 66 83, 62 753 20 29 wew. 29

 

sklep@wydawnictwomartel.pl

 

Dział Sprzedaży Hurtowej

 

tel. 62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 22

 

Dział Księgowości i Administracji

 

Robert Wąsiewicz – Główny Księgowy

tel. 62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 28 

robert.wasiewicz@wydawnictwomartel.pl

 

Agnieszka Kaczor – Specjalista ds. rozliczeń

tel. 62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 25

agnieszka.kaczor@wydawnictwomartel.pl

 

Beata Dominiak – Specjalista ds. raportowania

i administracji

tel. 797 994 317, 62 753 66 83 wew. 23

beata.dominiak@wydawnictwomartel.pl

 

Redakcja wydawnictwa

 

Małgorzata BednarzKierownik ds. wydawniczych

tel. 601 514 822, 62 753 66 83 wew. 24

anita.kliber-nastawska@wydawnictwomartel.pl

 

Dla ilustratorów i autorów

 

redakcja@wydawnictwomartel.pl

 

Dział Marketingu

 

Karolina Stoicka - Specjalista ds. marketingu

tel. 62 753 66 83, 62 753 20 29 wew. 26

karolina.stoicka@wydawnictwomartel.pl 

 

Magazyn

 

Bartłomiej Różański – Kierownik Magazynu

tel. 62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 27

magazyn@wydawnictwomartel.pl

 

Dział Reklamacji i Zwrotów

 

Bartłomiej Różański – Kierownik Magazynu

tel. 62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 27

reklamacje@wydawnictwomartel.pl

Wydawnictwo MARTEL Sp. z o.o. zaprasza do zakupów książek i kolorowanek dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Formularz kontaktowy

  • * pole obowiązkowe

Lokalizacja

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij