Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Powrót

Aktualności

15.05.2015

MARTEL na Warszawskich Targach Książki

Wydawnictwo MARTEL w roku bieżącym wystawiło swoje stoisko w czasie trwających w dniach od 14 do 17 maja  Warszawskich Targów Książki. Nasze stoisko jak zawsze cieszyło się sporym zainteresowaniem odwiedzających. 

 

Krótka fotorelacja na:

https://www.facebook.com/wydawnictwo.martel

 

Kilka słów o targach:

Warszawskie Targi Książki stale się rozwijają dzięki profesjonalnej i efektywnej współpracy rynku wydawniczego z branżą targową w służbie książce i czytelnikom. Organizowane są w maju. Pierwsze trzy edycje odbyły się w Pałacu Kultury i Nauki. W 2013 roku, z wielkim sukcesem, Targi zadebiutowały na Stadionie Narodowym. Ubiegłoroczne, rekordowe Targi (23 kraje, 720 wystawców, 63 tys. uczestników) obchodziły jubileusz pięciolecia. Tegoroczna edycja zapowiada się jeszcze bardziej atrakcyjnie: w wydarzeniu weźmie udział ponad 850 wystawców, w tym około 600 polskich oraz około 250 zagranicznych z 29 krajów i obszarów kulturowych.  

WTK

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij