Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Powrót

Aktualności

13.12.2013

MARTEL wspólnie z Fundacją Urszuli Jaworskiej przedstawiają kalendarz

Wydawnictwo Martel wspólnie z Fundacją Urszuli Jaworskiej przygotowało kalendarz "Kim chcesz być dla swojej wątroby?" poświęcony aktorowi Maciejowi Kozłowskiemu i propagujący wiedzę o HCV.

Sesja fotograficzna do kalendarza odbyła się w podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. W sesji wzięli udział: Ewa Kasprzyk, Dorota Landowska i Mariusz Bonaszewski, Piotr Zelt, Paweł Małaszyński, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Nejman, Agnieszka Kowalska, Małgorzata Pieńkowska, Wojciech Malajkat, Emilian Kamiński, Justyna Sieńczyłło, Olaf Lubaszenko.
Elementem wspólnym zdjęć, a zarazem motywem przewodnim kalendarza jest Pan Wątroba, który jest "maskotką" kampanii na rzecz budowania świadomości na temat WZW C w Polsce "Obudź się, póki wirus HCV drzemie".

Premiera kalendarza odbyła się 12 grudnia w Klubie Kultury Saska Kępa w Warszawie. Podczas spotkania przyjaciele Macieja Kozłowskiego czytali fragmenty książki "Czas na mnie" napisanej przez Agnieszkę Kozłowską - żonę Macieja.

Całość dochodu ze sprzedaży kalendarzy zostanie przekazana na cele statutowe Fundacji Urszuli Jaworskiej.

Aktorom i przyjaciołom, którzy włączyli się w akcję - dziękujemy z całego serca w imieniu swoim, Fundacji oraz przyjaciół Maćka.

Kalendarz można zakupić w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy!

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij