Pakiet Siostra Maria - twarda oprawa
Pakiet Siostra Maria - twarda oprawa
5903738832248
ISBN:590-37-38832-24-8
Ilość stron:288
Oprawa:Twarda
Format:145 x 210 mm
KOD CN:49019900
Udostępnij:
Cena:289,99PLN
Ilość (szt.) :
Brakuje Ci nowych pomysłów kulinarnych?
Proponujemy wyjątkowy zestaw kolekcji przepisów Siostry Marii:
10 książek, ponad 3000 stron przepisów z ilustracjami na zdrowe i łatwe do przyrządzenia potrawy!

189 przepisów Siostry Marii to zbiór znakomitych pomysłów na tradycyjne potrawy, dania i wypieki idealne na przyjęcia w rodzinnym gronie, czas postu czy rozmaitych świąt kościelnych.

Siostra Maria Przetwory i Nalewki to znakomita książka, w której znajdziemy wiele sprawdzonych pomysłów na przetwory z warzyw i owoców oraz na wyśmienite nalewki, z których większość ma działanie zdrowotne.

Dekoracje potraw i stołów, kolejna inspirująca książka z serii, to tym razem szczególny poradnik: zamiast przepisów kulinarnych otrzymujemy nieskomplikowane pomysły na efektowne przygotowanie stołu, zarówno na dzień powszedni, jak i niedzielny obiad, a także na święta lub inne uroczyste okazje. 

Siostra Maria - Zupy to znakomita książka, w której pomieszczono aż 140 sprawdzonych przepisów na pożywne zupy, których większość może stanowić samodzielny, wartościowy posiłek.

Zioła Siostry Marii to wyjątkowa pozycja, która jest połączeniem zielnika z książką kucharską. Znajdują się w niej nie tylko pięknie ilustrowane opisy ziół, ale również sprawdzone przepisy na różnego rodzaju domowe kuracje ziołowe i pyszne dania z wykorzystaniem ziół. To prawdziwa skarbnica wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie.

Pierogi i dania mączne Siostry Marii to znakomita książka, w której znajdziemy wiele sprawdzonych przepisów na pierogi, kluski, makarony, placki i naleśniki. Większość z nich może stanowić samodzielny wartościowy posiłek, idealny na powszedni lub niedzielny obiad czy spotkanie w gronie rodziny.

Dania i potrawy z ziemniaków to kolejna z serii książka zawierająca ponad 130 sprawdzonych przepisów na lubiane i łatwe do przygotowania potrawy z ziemniaków; od opiekanych czy faszerowanych kartofelków, uwielbianych przez dzieci frytek, kopytek, różnego rodzaju kluseczek i placków ziemniaczanych – na zapiekankach i sałatkach kończąc.

Potrawy z ryb, kolejna z serii znakomita książka, zawiera ponad 130 sprawdzonych przepisów na łatwe do przygotowania potrawy, od zup poprzez różnego rodzaju pasty, tatary, sałatki i kanapki – po ryby duszone, pieczone i smażone oraz dania z owoców morza.

Dania i potrawy z makaronem to kolejna z serii książka zawierająca wiele sprawdzonych pomysłów, tym razem na lubiane i łatwe do przygotowania potrawy z makaronem: od przepisów na domowy makaron poprzez dania z warzywami, mięsem, rybami, owocami morza – na słodkich makaronowych daniach kończąc.

Zalewajka świętokrzyska, pierogi podhalańskie, a może piernik kujawski? Potrawy regionalne to zbiór sprawdzonych przepisów na dania z różnych regionów. Polska kuchnia jest różnorodna i smaczna, oferuje wiele ciekawych potraw, o których często zapominamy zafascynowani kulinariami z innych zakątków świata.
e-katalog
Bezpieczne płatności
Zamów przez telefon
Darmowa wysyłka od

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?