9788365222794 Siostra Maria - Dania i potrawy z grilla
Dania i potrawy z grilla Siostry Marii to znakomita książka zawierająca wiele sprawdzonych przepisów na grillowane mięsa, ryby i warzywa, a także dania z kociołka i pyszne grzanki. Większość potraw można z powodzeniem przygotować podczas rodzinnego pikniku lub spotkania z przyjaciółmi na świeżym powietrzu.
To prawdziwa skarbnica wiedzy kulinarnej, blisko 130 receptur przejrzyście pogrupowanych w ośmiu rozdziałach. Na początek znajdziemy przepisy na masła, sosy i marynaty, a w kolejnych rozdziałach – dania z wieprzowiny, wołowiny i cielęciny, drobiu, ryb i owoców morza oraz warzyw. Końcowe rozdziały poświęcone są przepisom na grzanki i kanapki oraz osobno – dania z kociołka.
-------
Książki kulinarne Siostry Marii to elegancko wydana seria bogato ilustrowanych tematycznych poradników. Każda część poświęcona jest innego rodzaju potrawom – mięsnym, jarskim, rybnym czy warzywnym, osobne tomy zawierają przepisy na dania z makaronem, ziemniakami czy potrawy z grilla.
Tak bogaty i różnorodny zestaw przepisów łączy to, że nie wymagają one specjalnych umiejętności kulinarnych, a większość dań można bez trudu przygotować w domowych warunkach z ogólnie dostępnych produktów. Dzięki dokładnym wskazówkom siostry Marii i dołączonym do nich pięknym zdjęciom bez trudu uda się przyrządzić każdą potrawę.
Kolejne części serii nie tylko tworzą kompendium wiedzy kulinarnej, ale układają się na kuchennej półce w ekskluzywną kolekcję – to gratka dla miłośników dobrej kuchni i dobrej książki!
e-katalog
Bezpieczne płatności
Zamów przez telefon
Darmowa wysyłka od

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?