9788365222954 Siostra Maria - Dania i potrawy z makaronem
Dania i potrawy z makaronem to kolejna z serii książka zawierająca wiele sprawdzonych pomysłów, tym razem na lubiane i łatwe do przygotowania potrawy z makaronem: od przepisów na domowy makaron poprzez dania z warzywami, mięsem, rybami, owocami morza – na słodkich makaronowych daniach kończąc.
Makaron, jedno z podstawowych dań kuchni włoskiej, równie często gości na polskich stołach. To smaczny produkt o wszechstronnym zastosowaniu, wykorzystywany do zup (trudno sobie bez niego wyobrazić rosół!), jako dodatek do dań obiadowych, a także jako samodzielny pełnowartościowy posiłek. Świetnie komponuje się z mięsem, warzywami, rybami, owocami morza, a także z owocami i bakaliami.
Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych typów makaronu, w tym np. kolorowe: zielony (szpinakowy), czerwony (z sokiem buraków), czarny (z barwnikiem kałamarnic), brązowy (z mąki pełnoziarnistej lub razowej), a także bezglutenowe (sojowy, ryżowy, kukurydziany). Dla łasuchów jest nawet makaron czekoladowy! Bogactwo kolorów, kształtów i rodzajów makaronu inspiruje i pozwala na przygotowanie przeróżnych potraw – wg ponad 130 przepisów opatrzonych pięknymi fotografiami!
---------------------
Książki kulinarne Siostry Marii to elegancko wydana seria bogato ilustrowanych tematycznych poradników. Każda część poświęcona jest innego rodzaju potrawom – mięsnym, jarskim, rybnym czy warzywnym, osobne tomy zawierają przepisy na dania z makaronem, ziemniakami czy potrawy z grilla.
Tak bogaty i różnorodny zestaw przepisów łączy to, że nie wymagają one specjalnych umiejętności kulinarnych, a większość dań można bez trudu przygotować w domowych warunkach z ogólnie dostępnych produktów. Dzięki dokładnym wskazówkom siostry Marii i dołączonym do nich pięknym zdjęciom bez trudu uda się przyrządzić każdą potrawę.
Kolejne części serii nie tylko tworzą kompendium wiedzy kulinarnej, ale układają się na kuchennej półce w ekskluzywną kolekcję – to gratka dla miłośników dobrej kuchni i dobrej książki!
e-katalog
Bezpieczne płatności
Zamów przez telefon
Darmowa wysyłka od

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?