9788365222923 Siostra Maria - Dania i potrawy z ryb
9788365222923 Siostra Maria - Dania i potrawy z ryb
9788365222923 Siostra Maria - Dania i potrawy z ryb rewers
9788365222923
Potrawy z ryb, kolejna z serii znakomita książka, zawiera ponad 130 sprawdzonych przepisów na łatwe do przygotowania potrawy, od zup poprzez różnego rodzaju pasty, tatary, sałatki i kanapki – po ryby duszone, pieczone i smażone oraz dania z owoców morza.
Potrawy z ryb, choć tyle mówi się o ich zaletach, nadal rzadko goszczą na polskich stołach, a są przecież doskonałą alternatywą dla innych rodzajów mięs – pożywną, lekkostrawną i smaczną. Zawierają wiele cennych składników, w tym kwasy omega-3, które są niezbędne do prawidłowej pracy mózgu i systemu nerwowego, mają działanie przeciwnowotworowe oraz obniżają poziom złego cholesterolu, zmniejszając tym samym ryzyko wystąpienia zawału, a także korzystnie oddziałują na stan skóry i włosów.
Słowem: trudno przecenić dobroczynny wpływ potraw z ryb na nasze zdrowie, dlatego autorka postanowiła poświęcić im oddzielną książkę, w której zamieściła ponad 130 sprawdzonych, wypróbowanych i nieskomplikowanych przepisów opatrzonych pięknymi fotografiami.
---------------------
Książki kulinarne Siostry Marii to elegancko wydana seria bogato ilustrowanych tematycznych poradników. Każda część poświęcona jest innego rodzaju potrawom – mięsnym, jarskim, rybnym czy warzywnym, osobne tomy zawierają przepisy na dania z makaronem, ziemniakami czy potrawy z grilla.
Tak bogaty i różnorodny zestaw przepisów łączy to, że nie wymagają one specjalnych umiejętności kulinarnych, a większość dań można bez trudu przygotować w domowych warunkach z ogólnie dostępnych produktów. Dzięki dokładnym wskazówkom siostry Marii i dołączonym do nich pięknym zdjęciom bez trudu uda się przyrządzić każdą potrawę.
Kolejne części serii nie tylko tworzą kompendium wiedzy kulinarnej, ale układają się na kuchennej półce w ekskluzywną kolekcję – to gratka dla miłośników dobrej kuchni i dobrej książki!
e-katalog
Bezpieczne płatności
Zamów przez telefon
Darmowa wysyłka od

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?