9788364859878 Siostra Maria - Pieczywo
Pieczywo Siostry Marii to kolejna z serii książka, tym razem z przepisami na doskonałe bułki, bułeczki i chleby, w tym na pieczywo bezglutenowe.
Zaczynamy od opisów podstawowych rodzajów mąki, drożdży i zakwasu, poznajemy ich właściwości, formy i możliwości zastosowania w kuchni. Wyposażeni w tę wiedzę możemy zabrać się do samodzielnego wyrobu pieczywa, mamy do wyboru 80 receptur na bagietki, bułki, bułeczki czy rogale, ponad 50 rodzajów chleba, a także osobny rozdział z ponad 20 pomysłami na pieczywo bezglutenowe.
Zamieszczone w książce przepisy wymagają wprawdzie niekiedy cierpliwości, ale są nieskomplikowane i, jak zapewnia autorka, „efekt końcowy i możliwość delektowania się własnoręcznie upieczonym chlebem z pewnością zrekompensują poświęcony na to czas”.
---------------------
Książki kulinarne Siostry Marii to elegancko wydana seria bogato ilustrowanych tematycznych poradników. Każda część poświęcona jest innego rodzaju potrawom – mięsnym, jarskim, rybnym czy warzywnym, osobne tomy zawierają przepisy na dania z makaronem, ziemniakami czy potrawy z grilla.
Tak bogaty i różnorodny zestaw przepisów łączy to, że nie wymagają one specjalnych umiejętności kulinarnych, a większość dań można bez trudu przygotować w domowych warunkach z ogólnie dostępnych produktów. Dzięki dokładnym wskazówkom siostry Marii i dołączonym do nich pięknym zdjęciom bez trudu uda się przyrządzić każdą potrawę.
Kolejne części serii nie tylko tworzą kompendium wiedzy kulinarnej, ale układają się na kuchennej półce w ekskluzywną kolekcję – to gratka dla miłośników dobrej kuchni i dobrej książki!

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także:

e-katalog
Bezpieczne płatności
Zamów przez telefon
Darmowa wysyłka od

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?