Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Powrót

Aktualności

08.05.2015

Znani i lubiani czytają Kolorowym Przedszkolakom książki z MARTELA

Maj to wyjątkowy miesiąc. W tym czasie obchodzimy Ogólnopolski Tydzień Bibliotek i Czytania Dzieciom… Włączamy się więc w akcje czytelnicze.

Przez cały miesiąc Dzieciaki z Fundacji „Kolorowy Świat” będą gościć wyjątkowe osoby ze świata kultury, sportu i polityki. Najpiękniejszymi bajkami z dzieciństwa podzieliły się już z niepełnosprawnymi maluchami:

 

  • Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk; polska pływaczka, rekordzistka i mistrzyni Polski.
  • Jolanta Chełmińska; wojewoda łódzki.

Codzienne czytanie dziecku jest czynnością prawdziwie magiczną zaspokaja wszystkie potrzeby emocjonalne dziecka, znakomicie wspiera jego rozwój psychiczny, intelektualny i społeczny. Jest jedną z najskuteczniejszych strategii wychowawczych, a przy tym przynosi dziecku ogromną radość, pozostawiając cudowne wspomnienia.

Bajkoterapia to metoda, którą wykorzystuje się do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Treści zawarte
w książce pozwalają na zdobycie nowych umiejętności, umożliwiają zrozumienie nowej sytuacji i podpowiadają jak sobie z nią radzić.


Również Wydawnictwo "Martel" czynnie włączyło się w organizację akcji czytania Kolorowym Przedszkolakom.

 

Źródło: www.kolorowyswiat.org

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij