Kontakt

Wydawnictwo MARTEL Sp. z o.o.
Siedziba Firmy
ul. Wrocławska 152, 62-800 Kalisz
NIP 618-20-75-112
REGON 300749881
KRS 0000537552
BDO 000277982




Formularz kontaktowy:

Ochrona przed spamem






Biuro

Wrocławska 152, 62-800 Kalisz

tel. 601 514 822 

Godziny pracy:
poniedziałek – piątek 7:30 – 15:30

 

Dział Sprzedaży Hurtowej/
Sprzedaży detalicznej

Marta Jerzyk – dyrektor handlowy

tel. 781 786 492

marta.jerzyk@wydawnictwomartel.pl

Marlena Krupa – koordynator ds. klientów kluczowych

tel. 789 353 342

marlena.krupa@wydawnictwomartel.pl

 

Anita Kliber-Nastawska – specjalista ds. projektów

tel. 798 853 627

anita.kliber-nastawska@wydawnictwomartel.pl

 

Katarzyna Gaszyńska – specjalista ds. sprzedaży

tel. 501 405 725

katarzyna.gaszynska@wydawnictwomartel.pl


 

Sklep Internetowy

tel. 601 514 822 

sklep@wydawnictwomartel.pl


Dział Księgowości i Administracji

Robert Wąsiewicz – główny księgowy

robert.wasiewicz@wydawnictwomartel.pl


Beata Stoicka – dyrektor operacyjny

tel. 797 994 317

beata.stoicka@wydawnictwomartel.pl

Agnieszka Kaczor – specjalista ds. rozliczeń

tel. 62 753 66 83 wew. 25

agnieszka.kaczor@wydawnictwomartel.pl

Dla ilustratorów i autorów 

redakcja@wydawnictwomartel.pl


Dział Wydawniczy

Agnieszka Karłowicz - redaktor/korektor

tel. 797 163 111

agnieszka.karlowicz@wydawnictwomartel.pl


Małgorzata Bednarz – koordynator ds. wydawniczych

tel. 515 425 897, 62 753 66 83 wew. 24

malgorzata.bednarz@wydawnictwomartel.pl

Katarzyna Salamon – koordynator ds. projektów, grafik

tel. 62 753 66 83 wew. 30

katarzyna.salamon@wydawnictwomartel.pl

Natasza Korpik – grafik

tel. 62 753 66 83 wew. 30

natasza.korpik@wydawnictwomartel.pl

 

Dział Marketingu

 tel. 62 753 66 83 wew. 26

marketing@wydawnictwomartel.pl

Magazyn/Dział Reklamacji i Zwrotów

tel. 62 753 66 83 wew. 27

magazyn@wydawnictwomartel.pl

reklamacje@wydawnictwomartel.pl

 

Dział IT

it@wydawnictwomartel.pl








 

 

 


Wydawnictwo MARTEL Sp. z o.o. zaprasza do zakupów książek
i kolorowanek dla dzieci, młodzieży i dorosłych.


9788367668767 Magiczna kraina. Jednorożce9788367668767 Magiczna kraina. Jednorożce Bestseller
Zbiór łamigłówek z naklejkami Nowość

9788367900003
19.99PLN
e-katalog
Bezpieczne płatności
Zamów przez telefon
Darmowa wysyłka od

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Klikając „Akceptuję wszystkie” wyrażasz zgodę na stosowanie wszystkich typów plików cookies, w tym cookies statystycznych i reklamowych. Klikając „Odmawiam” wyrażasz zgodę na stosowanie wyłącznie plików cookies niezbędnych do prawidłowego działania strony. Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
Akceptuję wszystkie