Kontakt

Wydawnictwo MARTEL Sp. z o.o.
Siedziba Firmy
ul. Wrocławska 152, 62-800 Kalisz
NIP 618-20-75-112
REGON 300749881
KRS 0000537552
BDO 000277982




Formularz kontaktowy:

Ochrona przed spamem

Biuro

Wrocławska 152, 62-800 Kalisz

tel. 62 753 66 83, 62 753 20 29 wew. 21, 22, 29, 40

Godziny pracy:
poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00

 

Dział Sprzedaży Hurtowej/
Sprzedaży detalicznej

Marta Jerzyk – dyrektor handlowy

tel. 781 786 492,
62 753 66 83, 62 753 20 29 wew. 22

marta.jerzyk@wydawnictwomartel.pl

Marlena Krupa – koordynator ds. klientów kluczowych

tel. 789 353 342

marlena.krupa@wydawnictwomartel.pl

 

Anita Kliber-Nastawska – specjalista ds. projektów

tel. 798 853 627,
62 753 66 83, 62 753 20 29 wew. 21
anita.kliber-nastawska@wydawnictwomartel.pl


 

Sklep Internetowy

Adam Dyból – specjalista ds. e-commerce

tel. 62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 31 

adam.dybol@wydawnictwomartel.pl

sklep[at]wydawnictwomartel.pl 


Dział Księgowości i Administracji

Robert Wąsiewicz – główny księgowy

tel. 62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 28 

robert.wasiewicz@wydawnictwomartel.pl


Beata Stoicka – dyrektor operacyjny

tel. 797 994 317,
62 753 20 29 wew. 23

beata.stoicka@wydawnictwomartel.pl

Agnieszka Kaczor – specjalista ds. rozliczeń

tel. 62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 25

agnieszka.kaczor@wydawnictwomartel.pl




Dla ilustratorów i autorów 

redakcja@wydawnictwomartel.pl


Dział Wydawniczy

Małgorzata Bednarz – koordynator ds. wydawniczych

tel. 515 425 897, 62 753 66 83 wew. 24

malgorzata.bednarz@wydawnictwomartel.pl

Katarzyna Salamon – koordynator ds. projektów, grafik

tel. 62 753 66 83 wew. 30

katarzyna.salamon@wydawnictwomartel.pl


Adam Gdula – grafik

tel. 62 753 66 83 wew. 30

adam.gdula@wydawnictwomartel.pl

 

Dział Marketingu

 tel. 62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 26

marketing@wydawnictwomartel.pl


Magazyn/ Dział Reklamacji i Zwrotów

tel. 62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 27

magazyn@wydawnictwomartel.pl

reklamacje@wydawnictwomartel.pl

 

Dział IT

Hubert Włodarczyk – grafik i informatyk

tel. 62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 30 

hubert.wlodarczyk@wydawnictwomartel.pl











 

 

 


Wydawnictwo MARTEL Sp. z o.o. zaprasza do zakupów książek
i kolorowanek dla dzieci, młodzieży i dorosłych.


9788367322096 Kolorowanka maluszka. Liski9788367322096 Kolorowanka maluszka. Liski Nowość

9788367322096
7.99PLN
e-katalog
Bezpieczne płatności
Zamów przez telefon
Darmowa wysyłka od

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?