Kontakt

Wydawnictwo MARTEL Sp. z o.o.     

Siedziba Firmy

ul. Piwonicka 8, 62-800 Kalisz

NIP 618-20-75-112

REGON 300749881

KRS 0000537552

biurowiec-wydawnictwo-martel

Formularz kontaktowy:

Biuro Handlowe

Piwonicka 8, 62-800 Kalisz

tel. 62 753 66 83, 62 753 20 29 wew. 21, 22, 29, 40

Godziny pracy:
poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00

 

Dział Sprzedaży Hurtowej/
Sprzedaży detalicznej

Marta Jerzyk – kierownik ds. handlu
tel. 781 786 492,
62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 22 

marta.jerzyk@wydawnictwomartel.pl


Emilia Ratajewska – specjalista ds. sprzedaży

tel. 62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 29 

emilia.ratajewska@wydawnictwomartel.pl

 

Sklep Internetowy

Łukasz Ciupek – specjalista ds. e-commerce

tel. 62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 31 

lukasz.ciupek@wydawnictwomartel.pl

sklep@wydawnictwomartel.pl

 

Dział Wydawniczy

Joanna Krzemień-Przedwolska – redaktor naczelny

tel. 601 514 822, 62 753 66 83 wew. 24

joanna.przedwolska@wydawnictwomartel.pl

 

Małgorzata Bednarz – koordynator ds. wydawniczych

tel. 515 425 897, 62 753 66 83 wew. 24

malgorzata.bednarz@wydawnictwomartel.pl


Adam Gdula – grafik

tel. 62 753 66 83 wew. 30

adam.gdula@wydawnictwomartel.pl

 

Katarzyna Ratajszczak – grafik

tel. 62 753 66 83 wew. 30

katarzyna.ratajszczak@wydawnictwomartel.pl

Dla ilustratorów i autorów 

redakcja@wydawnictwomartel.pl

 

Dział Marketingu

Ewelina Nowakowska - specjalista ds. marketingu

Dział Księgowości i Administracji

Robert Wąsiewicz – główny księgowy

tel. 62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 28 

robert.wasiewicz@wydawnictwomartel.pl

 

Beata Stoicka – kierownik ds. administracyjnych i raportowania

tel. 797 994 317, 62 753 20 29 wew. 23

beata.dominiak@wydawnictwomartel.pl

 

Agnieszka Kaczor – specjalista ds. rozliczeń

tel. 62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 25

agnieszka.kaczor@wydawnictwomartel.pl






 tel. 62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 26

ewelina.nowakowska@wydawnictwomartel.pl

marketing@wydawnictwomartel.pl


Magazyn/ Dział Reklamacji i Zwrotów

Bartłomiej Różański – kierownik magazynu

Tomasz Trubowicz - magazynier 

tel. 62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 27

magazyn@wydawnictwomartel.pl

reklamacje@wydawnictwomartel.pl

 

Dział IT

Hubert Włodarczyk – informatyk

tel. 62 753 66 83,  62 753 20 29 wew. 31 

hubert.wlodarczyk@wydawnictwomartel.pl 




Wydawnictwo MARTEL Sp. z o.o. zaprasza do zakupów książek
i kolorowanek dla dzieci, młodzieży i dorosłych 

BestsellerPromocja

9788362233533
19.99PLN 15.99PLN
NowośćBestseller

9788366330030
9.99PLN
Nowość
e-katalog
Bezpieczne płatności
Zamów przez telefon
Darmowa wysyłka od

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?