Praca

Wydawnictwo MARTEL Sp. z o.o. zatrudni Specjalistę ds. sprzedaży

Opis stanowiska:
  • obsługa Klientów z istniejącej bazy klientów,
  • rozwój istniejącej sieci sprzedaży oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i partnerów biznesowych,
  • wystawianie zamówień i nadzór nad ich realizacją,
  • rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Klientów oraz tworzenie oferty handlowej,
  • prowadzenie negocjacji handlowych.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • mile widziana znajomość branży księgarskiej,
  • znajomość programu Subiekt GT,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • czynne prawo jazdy,
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia i podejmowania nowych wyzwań zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę i warunki pracy,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w siedzibie firmy – w Kaliszu.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@wydawnictwomartel.pl

W tytule wiadomości proszę wpisać: „Specjalista ds. sprzedaży".

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 poz. 883.)”.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Administratorem danych osobowych jest firma Wydawnictwo MARTEL Sp. z o.o. Przesłane dane są przetwarzane jedynie na potrzebę niniejszej rekrutacji. Po jej zakończeniu zostaną bezpowrotnie usunięte ze wszelkich nośników wykorzystywanych przez Administratora danych.
Wszelkie dane są przetwarzane zgodnie z rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

9788365222534 Kolorowanka Znaki Drogowe9788365222534 Kolorowanka Znaki Drogowe Bestseller

9788365222534
7.99PLN
9788367668842 Rysuję i zmazuję. Cyferki9788367668842 Rysuję i zmazuję. Cyferki Nowość

9788367668842
24.99PLN
e-katalog
Bezpieczne płatności
Zamów przez telefon
Darmowa wysyłka od