9788365222848 Siostra Maria - Dania i potrawy z ziemniaków
9788365222848 Siostra Maria - Dania i potrawy z ziemniaków
9788365222848 Siostra Maria - Dania i potrawy z ziemniaków rewers
9788365222848
Dania i potrawy z ziemniaków to kolejna z serii książka zawierająca ponad 130 sprawdzonych przepisów na lubiane i łatwe do przygotowania potrawy z ziemniaków; od opiekanych czy faszerowanych kartofelków, uwielbianych przez dzieci frytek, kopytek, różnego rodzaju kluseczek i placków ziemniaczanych – na zapiekankach i sałatkach kończąc.
Ziemniak, najpopularniejsze w Polsce warzywo jednocześnie dla wielu z nas podstawowy składnik codziennej diety, ma w kuchni nieskończenie wiele zastosowań, można go spożywać samego bezpośrednio po ugotowaniu, upieczeniu lub usmażeniu, ale jest również bazą wielu dań: kopytek, pyz, knedli, kartaczy, klusek, placków i zapiekanek. Poza tym świetnie komponuje się z każdym rodzajem mięsa, rybami oraz innymi warzywami, a ze względu na swój delikatny, niezbyt wyrazisty smak – doskonale łączy się z ziołami i przyprawami.
Trudno sobie wyobrazić kuchnię bez tego warzywa, dlatego autorka postanowiła poświęcić mu nieco więcej uwagi i zebrać przepisy na ziemniaczane potrawy w jednej książce. Przepisy są proste, nie wymagają specjalnych umiejętności kulinarnych, z pewnością znajdą wielu amatorów.
---------------------
Książki kulinarne Siostry Marii to elegancko wydana seria bogato ilustrowanych tematycznych poradników. Każda część poświęcona jest innego rodzaju potrawom – mięsnym, jarskim, rybnym czy warzywnym, osobne tomy zawierają przepisy na dania z makaronem, ziemniakami czy potrawy z grilla.
Tak bogaty i różnorodny zestaw przepisów łączy to, że nie wymagają one specjalnych umiejętności kulinarnych, a większość dań można bez trudu przygotować w domowych warunkach z ogólnie dostępnych produktów. Dzięki dokładnym wskazówkom siostry Marii i dołączonym do nich pięknym zdjęciom bez trudu uda się przyrządzić każdą potrawę.
Kolejne części serii nie tylko tworzą kompendium wiedzy kulinarnej, ale układają się na kuchennej półce w ekskluzywną kolekcję – to gratka dla miłośników dobrej kuchni i dobrej książki!

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także:

e-katalog
Bezpieczne płatności
Zamów przez telefon
Darmowa wysyłka od

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?